FK Slovan Kúpele Sliač – FK - 34 Brusno - Ondrej

FK Slovan Kúpele Sliač – FK - 34 Brusno - Ondrej

Výsledok:  1:5 (1:3)

Ihrisko: Sliač   Dňa: 13.10.2018

Hráči:  Zauška, Vrťo, Bystriansky, Homola, Kováč, Bibová, Kúdela, Bombala, Žifčák, Orság, Pavlík,  Fajčík

GÓLY:  Homola

Rozhodcovia:  Verdžák

Na tento domáci zápas sme chceli nadviazať výkony z predošlých dvoch zápasov, ktoré sa nám podarili dotiahnuť do víťazných koncov. Do zápasu sme sa snažili vstúpiť odhodlane a vyťažiť z neho čo najviac. Prvý polčas sme však prehrali 1:3, no napriek tomu sme mali dosť dobrých príležitostí na vyrovnanie. V druhom polčase sme chceli otočiť skóre, ale znova sme sa trápili v koncovke. Buď sme sa poplašili a zľakli šance, alebo naša koncovka skončila v brankárovom náručí. Súper pridal v druhom polčase ešte dva góly a zápas skončil výsledkom 1:5. Výsledok nezodpovedá priebehu na ihrisku, keďže súperovi sme boli viac ako vyrovnaným súperom. Verím, že ďalší zápas nadviažeme na výkon z tohto zápasu a bude nám dopriate streliť v zápase viac gólov.