U13: Sliač - Sásová 0:5 (0:3)

Zostava: Farkaš -  Bíreš, Miškovský, Laššák, Kováč, Sločan, Slúka, Berky,  Bogacki, Magula, Sarvaš, Anderle, Macháč,  Ondrušek, Mechír, Pulik

K prehratým  zápasom sa určite vyjadruje najťažšie, ale treba športovo priznať, že súper bol veľmi kvalitný a predčil nás v podstate v každej činnosti. To čo podľa môjho názoru rozhodlo dnes o našom neúspechu bola dominancia hráčov Sásovej v strede pola z ktorého dokázali vyrážať do rýchlych útočných kombinácii, na ktoré naši obrancovia nedokázali úspešne reagovať z čoho následne plynuli aj šance súpera, ktoré dokázal využiť. Nakoniec by som však chcel vysloviť aj pozitívum v podobe bojovnosti chlapcov až do konca zápasu aspoň o strelenie čestného gólu. Za najlepšieho hráča z mužstva domácich bol vybraný Leo Anderle.