U13: Pliešovce - Sliač 2:2 (1:1)

Zostava: Farkaš - Chromek, Bíreš, Miškovský, Laššák, Kováč, Sločan, Slúka, Berky,  Bogacki, Magula, Šrámko,  Anderle, Macháč,  Ondrušek

Góly: Sarvaš, Laššák

Aj napriek tomu, že sme na veľmi dobrom teréne dokázali súpera kombinačne predčiť, dopustili sme sa viacerých chýb v obrannej činnosti. Najmä pri druhom inkasovanom góle, ktorý padol krátko po našom rohovom kope, podobne ako dva inkasované góly zo zápasu v Kováčovej. Po desiatich minútach prvého polčasu som si myslel, že dnes by sme tu nemali mať problém zvíťaziť minimálne o dva alebo tri góly, no realita a aj naše mnohé dobré, ale bohužiaľ nepremenené šance ma nakoniec vyviedli z omylu. Osobne si však myslím, že naším najväčším problémom ostáva nedisciplinovanosť ako na ihrisku, tak aj mimo neho a niekedy až príliš slabá súdržnosť mužstva ako celku. Našim najbližším súperom bude kvalitné mužstvo zo Sásovej, ktoré by naplno malo preveriť našu fyzickú, ale aj mentálnu silu, takže by som bol veľmi rád, keby sa chlapci dokázali zísť v plnej sile a hrať počas zápasu, ale aj pred ním a po ňom ako jedno mužstvo. Za najlepšieho hráča po zápase v Pliešovciach bol z mužstva FK Slovan Sliač vybraný Bohuš Kováč.