U13: Sliač - Hliník n. Hr. 9:1 (2:1)

Zostava: Farkaš - Chromek. Bíreš, Miškovský, Laššák, Kováč, Solčan, Sarvaš, Slúka, Berky, Bogacki, Magula, Šramko

Góly: Miškovský 3, Kováč 3, Berky, Bíreš, Laššák

Najlepší hráč: Bohuš Kováč

Počas zápasu sa nám podarilo predčiť súpera v podstate po každej stránke, aj keď druhý polčas by som označil zo strany súpera ako totálnu rezignáciu v obrannej činnosti, ktorá chlapcom otvorila cestu k obrovskému počtu gólových šancí, z ktorých hneď osem dokázali využiť. Aj napriek viacerým pekným herným kombináciám a miernemu zlepšeniu streleckej efektivity by som ostal kritický pri našej obrannej fáze v zbrklosti a nedôraznému prístupu najmä v prvom polčase, z ktorého následne pramenili šance hráčov súpera. Celkovo však chlapci zvládli zápas dobre pokiaľ uvážim aj stav hracej plochy, ktorá nebola, v dôsledku vytrvalého dažďa najmä v druhom polčase, v optimálnom stave.