U13: Kováčová - Sliač 3:3 (0:2)

Zostava: Farkaš - Anderle, Pulík, Chromek. Bíreš, Miškovský, Laššák, Kováč, Solčan, Sarvaš, Slúka, Berky, Bogacki, Magula, Šramko, Mazúch

Góly: Berky, Bíreš, Laššák

Najlepší hráč: Leo Anderle

Majstrovský zápas v Kováčovej bol zápasom dvoch rozdielnych polčasov. Najmä prvých 15-20 minút prvého polčasu by som označil za najlepší herný výkon chlapcov v tomto kalendárnom roku vrátane prípravných zápasov a to predovšetkým po kombinačnej stránke. Podarilo sa nám streliť dva rýchle góly a polčasový výsledok nám dával veľkú nádej na ďalší plný bodový zisk. V druhom dejstve sme sa však dopustili viacerých chýb, najmä po našich štandardných situáciách, ktoré dokázal súper využiť v podobe rýchlych brejkov a streliť tak tri góly, ktoré v konečnom dôsledku rozhodli o výsledku stretnutia. Za opätovné negatívum by som označil veľké množstvo nepremenených šancí a u niektorých hráčov aj príliš zbrklú rozohrávku lopty. Na druhej strane však oceňujem snahu chlapcov bojovať o úspešný výsledok až do poslednej minúty zápasu. Za najlepšieho hráča zápasu bol z mužstva FK Slovan Sliač vybraný Leo Anderle.