U13: Sliač - Š. Bane 5:0 (2:0)

Zostava: Farkaš - Anderle, Pulík, Chromek. Bíreš, Miškovský, Laššák, Kováč, Solčan

Góly: Laššák 2, Chromek, Miškovský, Kováč

Najlepší hráč: Ján Laššák

S prvým ligovým zápasom sezóny som vcelku spokojný pokiaľ beriem do úvahy, že všetci hráči museli odohrať plných 60 minút nakoľko sme nemali žiadnych náhradníkov a taktiež s tým, že sme nedostali gól. Aj napriek piatim streleným gólom je však na mieste vyjadriť kritiku k ďalším nepremeneným šanciam, z ktorých by mnohé zniesli prívlastok viac ako stopercentné. Chlapci však ukázali aj viacero pekných kombinačných akcií, čím potešili nielen mňa, ale aj svojich rodičov, starých rodičov, či iných rodinných príslušníkov, kamarátov, členov FK Sliač a ostatných, ktorí si prišli pozrieť zápas a podporiť chlapcov. Za najlepšieho hráča zápasu bol z domáceho mužstva vybraný Ján Laššák.