U13: Sliač - Kováčová 5:1

. Posted in U13

Góly: 6.min.Berky 1:0, 22.min.Magula 2:0, 26.min.Berky 3:0, 38.min.Hric 3:1, 44.min.Pulík 4:1, 55.min.Miškovský 5:1

Naj.hráč: Bohuš Kováč

Zostava: Farkaš - Urban,Chromek,Ondrušek - Pulík - Laššák,Miškovský,Berky - Kováč

Striedali: Šramko,Solčan,Magula,Mazúch

V ďalšom domácom stretnutí sme privítali mužstvo Prameň Kováčová. Od začiatku sme nadviazali na výkon z predchádzajúcich stretnutí. Držaním lopty a aktívnym pohybom sme držali súpera na jeho polovici.Už v 6.min. sme sa ujali vedenia zásluhou Mareka Berkyho. Súper ohrozil za prvý polčas našu bránku iba raz ,keď Hric nastrelil žrď. Do konca prvého polčasu sa nám podarilo skórovať ešte dvakrát.

Druhý polčas sme začali aktívne. V 38.min. sme neustrážili rýchlu akciu hostí po krídle a Hric znížil na 3:1. Chlapci neznervózneli a hrali ďalej svoju hru. V 44.min. sa peknou strelou presadil Samo Pulík. Chlapci sa naďalej tlačili do zakončenia. Do konca stretnutia sa presadil ešte Matej Miškovský a stanovil skóre na konečných 5:1. Ďakujem chlapcom za bojovný výkon.