U13: Š.Bane - Sliač 1:5 (0:3)

Góly: 8.min.Kováč 0:1,26.min.Berky 0:2,27.min.Solčan 0:3,36.min.Kališek 1:3,38.min.Kováč 1:4,48.min.Magula 1:5

Naj.hráč: Jakub Urban

Zostava: Farkaš - Urban,Chromek,Mazúch - Pulík - Laššák,Magula,Berky - Kováč Striedal: Solčan

V úvodnom zápase novej sezóny sme cestovali na ihrisko Štiavnických Baní.Pre rôzne prázdninové problémy nám chýbala polovica mužstva. Desať statočných sa od začiatku zápasu zahryzlo do súpera a začali žať ovocie z ťažkej letnej prípravy. Od úvodu sme boli aktívnejší na lopte a vytvárali sme tlak na súperovu bránku.Do vedenia sme sa dostali už v 8.min.kedy sa po peknej akcii trafil Bobo Kováč.Celý prvý polčas sa súper nedostal pred našu bránku.Stálou aktivitou sme držali súpera bez lopty a do konca polčasu sme strelili dva góly zásluhou Mareka Berkyho a Dena Solčana.

Do druhého polčasu sa nastupovalo z odhodlaním pokračovať v aktívnej hre a nastrieľať súperovi čo najviac gólov.Lenže v 36.min.nás domáci zaskočili jedinou akciou celého zápasu a znížili na 1:3.Chlapci neznervózneli a pokračovali vo svojej hre, čoho odmenou im bol gól v 38.min.Presadil sa Bobo Kováč.Do konca stretnutia sme držali domácich na vlastnej polovici a vytvorili sme si množstvo šancí. Bohužiaľ sme dokázali premeniť len jednu v 48.min. zásluhou Mareka Magulu. V úvodnom stretnutí som spokojný z výsledkom. Z výkonom len na 70%. Ďakujem desiatim statočným za predvedenú hru.