U13: Sliač - Pliešovce 1:0 (1:0)

Gól: 12.min. Laššák

Zostava: Farkaš - Urban,Pulík,Mazúch - Slúka - Laššák,Magula,Berky - Kováč

Striedali: Anderle,Solčan,Miškovský,Šramko

Naj.hráč: Samuel Pulík

V prvom domácom stretnutí novej sezóny sme privítali nováčika Tatran Pliešovce. Od úvodných minút sme nadviazali na hru z minulého kola, keď sme držaním lopty a častými prihrávkami držali súpera na jeho polovici. V 12.min. nám vyšla rýchla akcia po ľavej strane. Marek Berky pekne preniesol hru na druhú stranu na nabiehajúceho Jana Laššáka, ktorý otvoril skóre. Do konca polčasu sme si vytvorili ešte tri sľubne šance, žiaľ bez úspechu.

V druhej polovici zápasu sa hra nezmenila. Držali sme súpera ďaleko od našej bránky. Náznaky šancí súpera zlikvidovala naša pozorná obrana na čele s hráčom zápasu Samom Pulíkom. Súper sa dostal do zakončenia až v závere zápasu strelou z diaľky, ktorú náš brankár Vaso Farkaš úspešne zlikvidoval. Ďakujem chlapcom za bojovný a obetavý výkon.