Ihrisko: Sliač        Dňa: 14.10..2018

Hráči: Benko, Smal, Priatka, Bireš, Grenčik, Holic, Binder, Slatinský, Skuta, Stachov, Rusnak, Harik, Berky, Polak, Pulik, Dolniak, Grofik, Sarvaš

Striedanie:  Grofik-Binder, Polak-Priatka, Berky-Grenčik, Sarvaš-Stachow

GÓLY:  Rusnák, Smal

Už v 2.min bol faulovaný Rusnak v pokutovom území , no penaltu Binder nepremenil a od tej chvíle sme znervozneli, nevedeli sme sa dostat do svojho tempa ,viazla nám rozohrávka v strede pola. Problém nám robil vysunutý  presing súpera  na našej polovici. Súper mal viac z hry no gól sme neinkasovali aj vďaka dvom výborným zákrokom Benka v bráne. Do druhého polčasu sme urobili dve zmeny a to hlavne v strede pola –Grofik nahradil Bindera , Polak- Grenčika  a hru oživil aj Berky na lavej strane zálohy , prevzali sme iniciatívu v strede pola, a vyustilo to vo vedúci gól ,keď sa dobre v šesnástke zorientoval  Rusnak. 1 :0. Po góle sme súperovi vela nedovolili a v 86 min z roh.kopu skvele hrajuci  Smal svoj vikon okorenil krasnou hlavičkou v druhý gól. 2 : 0. Za druý polčas si chlapci nakoniec 3 body zaslúžili. Ďakujem