U19: 6.SEPTEMBER 2017, 13:30
5 : 1
(2:0)
FK SLOVAN SLIAČ   FTC FIĽAKOVO
Zostava:Benko, Kret, Priadka, Bíreš, Zemko, Horváth, Zeleňanský, Mračko, Balšianok, Škuta, Eperješi, Holic, Grofik, Stachow, Bombala
Góly:Mračko 2, Škuta, Grofik, Holic
Hodnotenie zápasu: V dohrávke 2. kola sme na domácom ihrisku privítali družstvo Revúcej. Napriek tomu, že sme zápas mali vo svojej réžii a výsledok zápasu je jednoznačný, nie som spokojný s predvedenou hrou ani celkovým výkonom nášho družstva. Od stavu 2:0 v náš prospech, ktorý sme dosiahli už v 15 min. sme v našej aktivite poľavili a začali niektoré herné situácie podceňovať. Súper bol zrelý na omnoho väčší debakel. Mohli sme si do ďalšieho zápasu vytvoriť dobrú náladu a hernú pohodu ale nestalo sa tak. Ba práve naopak. Som sklamaný z niektorých hráčov. Po vystriedaní sa správali nedisciplinovane a nevhodne čo v budúcnosti v mojom družstve nestrpím. Toto nevhodné správanie si všimli aj domáci priaznivci nášho klubu a upozornili ma naň. Dúfam, že hráči po pozápasovom príhovore si vstúpia do svedomia a začnú na sebe ešte viac pracovať a správať sa disciplinovane a tímovo. Futbal je kolektívny šport a vždy je len na trénerovi akú zostavu pripraví na zápas, kedy a prečo urobí nejaké striedanie. V tomto hodnotení zápasu nechcem hodnotiť IHV ale chcem ohodnotiť HVD známkou 5 čo je priemerný výkon.