8 MFK Banská Bystrica 24 8 5 11 36:46 29
11 Slovan Kúpele Sliač 24 3 4 10 31:71 13
13 FC Lok. ŽOS Vrútky 24 1 2 21 16:112 3

U17: MFK B.Bystrica - SLIAČ 3:0 (2:0)

. Posted in U17

Zostava: Párničan 5,5 - Chabada 4,5 , Fašang 5,0 ,Arvay 4,0,  Filip 4,0 - Hric 5,0  Ryboš 5,0  ,Kucbel 4,5, Kopček 4,5, - Popov 4,0 , Bočkay 4,5

Zápas hraný v teplom počasí začal opatrne z obidvoch stán, hra sa odohrávala prevažne v strede ihriska a bola plná nepresností. V 9. minúte nepresne zakončoval Adam Bočkay po peknom vysunutí na pravej strane.16. minúta: pravá strana obrany hostí urobila hrubicu a útočník domácich pohodlne prekonal brankára Marka Párničana strelou k tyči. 1:0. V 23. minúte zbytočne fauloval hráč hostí Jakub Arvay na vlasnej polovici a z následného priameho kopu si spracoval loptu neatakovaný domáci záložník a ďalšou strelou k tyči stanovil polčasový výsledok.

Druhý polčas začal obrovskou šancou hostí, ktorú po prihrávke Jakuba Kopčeka spálil zblízka Adam Bočkay. Domáci hráči potom prevzali hru pod svoju kontrolu, vytvárali si šance, ale hostí podržal brankár Marko Párničan. Kapituloval však v 57. minúte keď Jakub Kopček nechal osamoteného hráča domácich a ten osamotený zo siedmich metrov skóroval : 3:0. Domáci hráči tento stav bez problémov udržali do konca, unavení hostia (niekoľko hráčov hralo v ten deň zápasy za svoje školy) nenašli sily na zmenu skóre