8 MFK Banská Bystrica 24 8 5 11 36:46 29
11 Slovan Kúpele Sliač 24 3 4 10 31:71 13
13 FC Lok. ŽOS Vrútky 24 1 2 21 16:112 3

U17: Sliač - Podlavice B 3:3 (0:2)

. Posted in U17

Góly domácich: 56.min. vlastný, 72.min. Popov Jaroslav, 80.+ Ryboš Róbert

Zostava domácich: Párničan 6,0 - Chabada 5,5 , Arvay 5,0, Kucbel 5,0, Filip 5,5 - Fašang 5,5 Ryboš 6,5 Bočkay 5,5, Slančík Marek 5,0 - Hric 5,0, Slovák 5,0 Striedali: Labai 5,0, Popov 5,5, Virostko 5,0, Puškár 5,0 (hodnotenie 1-10, 1 najhorší, 10 najlepší výkon)

1.polčas zápasu hraného na umelej tráve vo Zvolene vyšiel lepšie hosťom. Už v 7. minúte prekonal po rýchlom protiútoku domáceho brankára útočník hostí. Tlak hostí pokračoval celý prvý polčas brankár Marko Párničan ukázal niekoľko skvelých zákrokov, raz mu pomohla žrď. V 22. minúte po centri s pravej strany a zaváhaní celej obrany, strelili hostia druhý gól.

Na začiatku druhého polčasu hostia vystriedali troch hráčov, šetriac ich na druholigový duel hraný na ďalší deň. Hra sa vyrovnala, domáci po polčasovom dohovore v šatni hrali aktívnejšie a stúplo nasadenie. Vyplatilo sa im to v 56.minúte po akcii z pravej strany a následnom centri si dezorientovaný stoper hostí kopol loptu do vlastnej brány. Aktivita domácich pokračovala aj pod reflektormi: 72. minúta, priamy kop zahral Adam Bočkay strelou do brvna a z odrazenej lopty dal svoj druhý jarný gól striedajúci Jaroslav Popov, ktorý bol na ihrisku len niekoľko sekúnd. V nastavenom čase zmrazil domácich hráčov záložník hostí a strelou k tyči z hranice šestnástky prekonal už prestriedaného brankára Viktora Puškára. Vyrovnanie na 3:3 zariadil na konci nastaveného času Róbert Ryboš, ked z priameho kopu zo vzdialenosti 25m krásnou strelou ľavačkou vymietol ľavý horný roh brány hostí.