FK Slovan Kúpele Sliač A – TJ Družstevník Očová

. Posted in A

H o d n o t e n i e  s t r e t n u t i a-

A mužstvo

FK Slovan Kúpele Sliač A – TJ Družstevník Očová                                               Výskedok: 2:1 (2:0)

Ihrisko: Sliač

Dňa: 27.10.2018

Rozhodcovia: Domby, Šlosiariková, Kučera M.

Hráči: Suja, Halaj, Zemko M. st., Nemec Ľ., Zemko M. ml., Dávid, Spišiak, Kuchárka, Balšianok, Eperješi, Horňák (C), Sylvestr, Rusnák, Kret, Zemko P., Zemiar, Bambušek

Striedanie:  Sylvestr-Spišiak, Rusnák-Balšianok, Kret-Dávid, Zemko P.- Halaj

GÓLY: Horňák, Zemko M. st. z PK

ŹK: Eperješi, Kuchárka, Halaj, Kret

ČK:  po 2 ŽK Eperješi, Horňák

V 13. kole sme na domácej pôde privítali hráčov Očovej. Odohrali sme dobrý vyrovnaný zápas. Bol to priamy boj o to kto prezimuje na 4 priečke tabuľky. My sme boli v tomto zápase úspešnejší. V úvode sme nevyužili dobré príležitosti na strelenie gólu. Do polčasu sa nám predsa podarilo skórovať. V 31 minúte po prieniku z krídelného priestoru Tomáš Dávid peknou prihrávkou pred bránu našiel Mária Horňáka a ten sa nemýlil a tak otvoril skóre zápasu. O sedem minút neskôr bol prienik Halaja v pokutovom území zastavený nedovoleným spôsobom. Nariadený pokutový kop na dva krát premenil Marek Zemko st. Druhý polčas bol opäť vyrovnaný. Obidve mužstvá sa striedali v lepších fázach so slabšími. V dôležitých momentoch nás podržal brankár Adam Suja. Hostia využili svoju príležitosť v 52 minúte, keď sa presadil Dušan Široký. Škoda, že hlavný arbiter nezvládol záver zápasu, keď inak slušný zápas, so slušnou početnou - kulisou divákov z oboch táborov, s dobrou atmosférou, ktorá mala náboj a emócie, ktoré k futbalu samozrejme patria keď ide o prestíž, vylúčením troch hráčov podľa mňa necitlivým spôsobom z dobrého zápasu urobil frašku. Našim chalanom sa chcem poďakovať za veľmi dobre odvedenú prácu v jesennej časti a verím, že svojou poctivou prácou v tréningu a zápasoch bude jarná časť ešte lepšia.