TJ Družstevník Látky – FK Slovan Kúpele Sliač A

. Posted in A

H o d n o t e n i e  s t r e t n u t i a-

mužstvo

TJ Družstevník Látky – FK Slovan Kúpele Sliač A

Výskedok: 6:1 (3:0)

Ihrisko: Látky

Dňa: 21.10.2018

Rozhodcovia: Domby, Kamenec, Futák,

Hráči: Suja, Bertók, Sylvestr, Zemko M. ml, Zemko M. st., Eperješi, Rusnák, Dávid, Halaj, Horňák (C), Nemec J., Balšianok, Bambušek

Striedanie:  Nemec J.-Zemko M. ml., Balšianok-Dávid

GÓLY:  Zemko M. st. z PK

ŹK: Zemko M. ml., Zemko M. st., Sylvestr , Hanuska

V 12. kole sme nastúpili na ihrisku Látok, doterajšieho lídra tabuľky. Tento zápas sa mi veľmi ťažko hodnotí. Oproti zostave v minulom kole sme museli pre zranenia urobiť štyri zmeny. Čo je dosť veľa. Napriek tomu si myslím, že za zranených hráčov sme mali adekvátnu náhradu. Úvod zápasu sme nezachytili a dostali sme rýchlo gól po prvom rohovom kope domácich. Nestihli sme sa ani otriasť a už sa začali diať veci, s ktorých sme sa až do polčasovej prestávky nevedeli spamätať. Boli sme z toho frustrovaný ale aj napriek tomu sme sa snažili hrať futbal, zmenili sme rozostavenie ale hra stále nebola podľa našich predstáv. V polčasovej prestávke sme sa snažili namotivovať k obratu a k väčšiemu sebavedomiu. V druhom polčase naša hra bola oveľa lepšia. Hrali sme po zemi, kombinovali a po krídelných akciách sa snažili dostať pred súperovu bránu. Naša snaha bola ale márna. Opäť sa udiali veci, ktoré nám nedovolili uhrať dobrý výsledok. Napriek tomu sme sa futbalovo prezentovali až do konca zápasu za čo chlapcom ďakujem. Bohu žiaľ už po niekoľký krát v tomto ročníku sa človek mal možnosť presvedčiť, že nie vždy stačí futbalové umenie, bojovnosť, šťastie a fair play. Ak to v tomto zápase nebol úmysel zo strany arbitrov tak potom by sa mali oveľa častejšie vzdelávať na seminároch niekoľko krát do roka tak ako my tréneri, lebo v tomto zápase urobili niekoľko chýb, ktorými ovplyvnili priebeh zápasu.