B: FK Veľká Lúka/Sliač B – OTJ Terany 4:0 (2:0)

. Posted in B

Góly :  M. Zemko  1 : 0 /21´/;   A. Miartuš  2 : 0  /34´/;  M. Zemko  3 : 0  /88´/;   M. Zemko  4 : 0  /90´/;

Zostava: Zemiar M. –  Bystriansky R. ( K ),   Paňko M. ,  Sekereš J.  / ČK  40´/,   Lacko P.  –  Zemko P.,  Nemec Ľ.,  Zemko M.  /ŽK 37´/,   Bertók M., –  Miartuš A. /57´ Franka R./,  Paňko P. /74´ Bystriansky A./.

Náhradníci :  Bystriansky A., Franka R..

Hodnotenie zápasu /Zelina Peter, tréner mužstva/ :

V 20. kole sme privítali na našom ihrisku 2. tím tabuľky, Terany. Hneď z úvodu sme začali tlakom. Po strele Petra Lacka zvonila ľavá tyč, nato po individuálnom prieniku Mareka Zemka pre zmenu pravá tyč a po dorážke tesne minula bránu strela Petra Paňka. V 21. minúte už však po odrazenej strele Mareka Zemka zpoza šestnástky brankár hostí nemal šancu, 1 : 0. Obraz hry sa nemenil a o desať minút zvýšil Adrián Miartuš, 2:0. Päť minút pred polčasovou prestávkou, po zbytočne tvrdom zákroku v strede ihriska dostal červenú kartu Jakub Sekereš. I tak sme mohli ešte do polčasu zvýšiť, ale Peter Paňko mieril nad bránu. Po prestávke sme sa takticky stiahli, hostia mali loptu na svojich kopačkách, ale z ich strany to bolo všetko jalové. Vypracovali si len jednu pološancu, čo bolo pre nich dosť frustrujúce a po druhej žltej L. Kováča, hráča hostí, sa počet hráčov na ihrisku vyrovnal. V tom momente začal úradovať Marek Zemko, príkladne bojoval, predviedol niekoľko pekných akcií a v 88. minúte po slalome cez obranu hostí zvýšil na 3:0. O dve minúty z dobrých 30-tich metrov znovu Marek Zemko nedal brankárovi Rezákovi šancu a po zaslúženom hatricku bolo vymaľované 4:0.

Najlepší hráč : Marek Zemko