B: TJ Čabraď Dolný Badín - FK Veľká Lúka 1:1 (1:1)

Góly :  Ľ. Nemec  0 : 1  /33´/;   1 : 1  /43´/;

Zostava :

Suja A.   –   Bystriansky R. ( K ),   Lacko P.,   Paňko M. ,    Bertók M.   –   Franka R.  /60´ Miartuš A.;  ŽK  89´/,   Nemec Ľ.,   Zemko M. ,   Zemko P.,   -  Paňko P.  /67´ Taufer I./,  Frajt R.  /ŽK 70´;  90´ Bystriansky A./.

Náhradníci :  Taufer I.,  Bystriansky A.,  Miartuš A..

Hodnotenie zápasu /Zelina Peter, tréner mužstva/ :

„Stretli sa dva tímy s dobrou formou. Domáci, líder súťaže, hostil naše mužstvo, ktoré ťahalo šnúru štyroch víťazstiev. Prvá 15 minútovka patrila našim, z diaľky vystrašil brankára peknou strelou Peter Paňko, neskôr Marek Zemko. V 27. minúte sme krásne zakombinovali, Radoslav Frajt sa uvoľnil a v poslednej chvíli likvidačne zabránil samostatnému nájazdu domáci Kamas, za čo videl „len žltú kartu“. Po niekoľkých fauloch na našich chlapcov sme v 33. minúte zahrávali z pravej strany 16 - ky priamy kop. Ľuboš Nemec, rovnako ako v Senohrade, mieril presne a viedli sme 0 : 1. Od tohto momentu Čabraď pridal a hral sa obojstranne svižný futbal. Opäť sme nezvládli koniec prvého polčasu a inkasovali sme po strele Melagu, 1 : 1. Druhý polčas bol v réžii domácich, my sme hrozili z brejkov a po jednom z nich po skrumáži pred domácou bránou bol vylúčený po druhej žltej karte domáci Kamas. Hra o jedného hráča nám viac uškodila ako pomohla, viackrát nás podržal Adam Suja výbornými zákrokmi. Na konci sme mohli strhnúť víťazstvo na našu stranu, po peknej krížnej prihrávke od Ivana Taufera však netrafil loptu v päťke Radoslav Frajt a tak sa zrodila zaslúžená remíza.

Najlepší hráči : Adam Suja, Radoslav Bystriansky“