B: Dobrá Niva B - Veľká Lúka 5:1 (3:1)

. Posted in B

Góly :  7´ 1 : 0;  Jackuliak  19´  1 : 1;  22´ 2 : 1;   38´  3 : 1;   48´  4 : 1;   80´   5 : 1.

Zostava :

Zemiar M. –  Bystriansky R. /   42´/,  Paňko M.  (C),  Sekereš J.,  Lacko P. – Franka R.,  Jackuliak D. /    57´,  Zemko M. /     75´ ŽK/,  Filip M. – Taufer I., Bystriansky A.  /Rozenberg J.  55´/

Hodnotenie zápasu /Zelina Peter, tréner mužstva/ :

„Zápas v Babinej nás nezastihol v dobrej športovej forme. Po dobrých výkonoch viacerí hráči nepodali svoje optimum. Vstup do zápasu vyšiel domácim, ktorí sa po peknej akcii a utešenej strele odrazenej od tyče ujali vedenia. O 10 minút neskôr spálil veľkú šancu Martin Filip no gólovo zapršalo až po strele Daniela Jackuliaka. Už o 3 minúty však bolo 2:1 po smolnej ruke Michala Paňka a následnom pokutovom kope. Do prestávky domáci pridali ešte jeden gól. V druhom polčase bolo na ihrisku už len jedno mužstvo. Domáci plne ovládli hru, pridali ešte 2 góly a zaslúžene zvíťazili.

Najlepší hráč Marek Zemiar.“