A: FK Slovan Kúpele Sliač – TJ Družstevník Látky 0:2 (0:1)

. Posted in A

Góly :  

0 : 1 /32´/;     0 : 2  /88´/

Zostava :

Suja A.  –   Juriga M. /ŽK  88´/,   Nemec Ľ. /72´ Drahoň K./,   Kadáš P.,   Nemec J.  –  Dávid T. /55´ Halaj M./,   Prostredný M.  (K),   Volko I.,   Šanta A.  / 82´ Klesniak M./  –   Vronský M.,   Bočkaj A..

 

Náhradníci :   Drahoň K.,  Halaj M.,  Klesniak M.,  Zemiar M..

 

Hodnotenie zápasu  (Martin Michalko, vedúci družstva) :

 

Stretnutie sa hralo za dobrého, futbalového počasia. V prvom polčase bola hra prevažne vyrovnaná, naše družstvo si vypracovalo niekoľko dobrých gólových príležitosti, ktoré sa nám však nepodarilo premeniť. Chýbalo nám trocha šťastia. Na druhej strane to rozumne hrajúci súper dokázal využiť a strelil nám prvý gól.

    V druhom polčase sa hostia snažili hrať jednoducho, zo zabezpečenej obrany a z môjho pohľadu, pôsobili na hracej ploche lepším dojmom. Za aktívnu a rozumnú hru boli hostia odmenení druhým gólom a zaslúžene vyhrali. Našim hráčom nemožno uprieť snahu, ale viazla im rozohrávka i kombinácia a jednoducho povedané, tento zápas im nevyšiel.